Váš košík je
prázdný

Archivy

Při přípravě knihy Kosmetika hrou jsme mimo jiné cílily na jedno – aby kniha dovedla vtáhnout do světa přírodní kosmetiky a provést jím i naprosté začátečníky. Aby stačilo knihu darovat sestře nebo kamarádce a tím jí poodhalit náš voňavý svět a ukázat, kudy kam. Naučit ji, jak si krásné věci může jednoduše sama vyrobit. Jak používat vlastní zdravé produkty z přírodních ingrediencí.

 

 

Pokud tak v blízkosti máte někoho, koho byste rádi „stáhli“ na naši stranu a ukázali mu náš pestrý voňavý svět, Kosmetika hrou v podobě knihy bude určitě parádním dárkem.

Knížku můžete darovat jen tak, třeba převázanou mašličkou, která pak poslouží jako záložka.

Nebo ji můžete koupit v našem balíčku, přičemž ke knize dostanete taky Starter, startovací balíček pro výrobu několika základních produktů. K tomu vám přibalíme ještě sadu drahocenných olejů, které se krásně používají samotné i jako součást produktů. Tahle sada patří mezi naše topky, jen mrkněte na to, co za poklady obsahuje.

Klidně ale můžete sestavit vlastní dárkový balíček jednoduše tak, že ke knížce přikoupíte pár surovin do začátku. Doporučit bychom mohly bambucké máslo, univerzální mandlový olej nebo výživný šípkový olej. Do spousty receptů se užije včelí vosk. Přidat můžete lahvičku esence – pro začátek se bezvadně hodí třeba pomeranč, levandule nebo eukalypt. A milovnice vanilky dostanete vanilkovým absolue v jojobě.

Udělejte Vánoce vašim blízkým voňavé, zábavné a zdravé :).

 

PS: Zajímá vás, co o knize říkají čtenáři? Mrkněte na první ohlasy na knihu.