Váš košík je
prázdný

Archivy

Pro začátečníky

Anti-depresivní přírodní parfém, který budete milovat :).

Pro období konce zimy zkuste parfém osvěžující a prosvětlující. Vůni jemně ženskou s troškou pánské pevnosti a závanem stimulujícího koření pro energii do života.

V tomto parfému nejdříve ucítíme osvěžující veselou a hravou limetku. Potom v srdci trošku kardamomu pro rozproudění radosti. Hlavní roli v parfému hraje frangipanie, něžná květina s jemně sladkou teple exotickou vůní, která evokuje jižní kraje, lehkost a uvolnění. Nakonec v základu ucítíme sladkou teplou dřevitou vůni cedru, posilující a dodávající pevnost a stabilitu.

A jak parfém připravíme? Kapeme do oleje jednotlivě složky od základu po hlavu. Nejlépe mi voněl tento poměr, ale můžete zkusit experimentovat a přidávat jednotlivé složky kapku po kapce… pohrát si s vůněmi také přináší spoustu radosti ☺.

 

TIP ke kardamomovému EO – pokud nemáte esenci, můžete přidat do parfému 3 rozdrcené kousky kardamomu. Bude to fungovat taky.

 

Recept připravila Maru Rumlenová. Kdo Maruška je a kde se s ní můžete potkat? Mrkněte na její profil. Maruška u nás nabízí taky osobní sezení zaměřená na tvorbu vlastního parfému.

Prohlédnout workshop

Workshop: Parfém na míru – osobní sezení

Pořádáme workshopy, kde Vás naučíme spoustu praktických návodů, jak si vyrobit vlastní domácí kosmetiku.