Váš košík je
prázdný

„Domácí drogerie je za mě ještě horší než běžná kosmetika!“

V domácnosti se bez úklidových prostředků těžko obejdeme.  Ale bohatě nám postačí ty ekologické a šetrné. Jejich výroba je jednoduchá  a vystačíme si s ingrediencemi, které dobře známe.

Během workshopu si:

  • představíme základní suroviny pro úklid domácnosti
  • probereme některé tipy a triky – třeba jak vyzrát na ucpané odpady nebo leštění kohoutků
  • a hlavně budeme vyrábět, hnedka 4 produkty

Tentokrát si umícháme hned 4 produkty:

  1. multifunkcní domácí čistič
  2. voňavou aviváž
  3. prací prášek
  4. wc bomby 🙂

Budeme se snažit i minimalizovat plastové nádoby a proto vás prosíme, abyste si donesli 2 zavařovací sklenice a jednu láhev od sirupu. Pokud nemáte, tak nezoufejte, napište nám a my je seženeme 🙂

Přijďte strávit příjemný večer a udělat něco pro sebe, své blízké i přírodu.

Kurz je vhodný pro ty, kteří již navštívili některý z našich kurzů, ale i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí něco vyrobit.Vezměte si sebou notýsky a já uvařím čaj a budu se na vás moc těšit!

Potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂

 

Přečtěte si prosím prodejní podmínky kurzů!

 

Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy.

Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.

Reference účastníků workshopu

Ahoj Agáto, děkuju za odkazy. Mně se kurz moc líbil, jak struktura workshopu, tak výrobky, které jsme vyráběly, všechno super. A našla jsem další výhodu domácí drogerie. Běžné čistící prostředky bych nedala dítěti do ruky, s hadříkem s mýdlovou vodou ale dcerka vesele drhla (nejen) dřevěný nábytek se mnou :-). Takže já moc děkuju nejen za ozdravění domova, ale i za ulehčení domácích prací :-).
Zuzka
Oceňujem krásne a príjemné priestory, kde sa kurz konal. Príjemné  pohostenie v podobe čaju, ovocíčka, snacku a živej vody :) Vytvorili ste nám príjemnú a priateľskú atmosferu. Ďakujem za super kurz plný nadupaných informácií. Oceňujem, že kurz nie je poňatý iba ako prednáška o surovinách, ale účastníci sú priamo zapájaní otázkami a aj oni sami dávajú do eteru informácie o tom, čo doma používajú. Takže aj keď je človek unavený  po práci, nemá šancu zaspať prednáškou :D  Myslím, že aj účastník, ktorý ovláda teóriu a číta v publikáciách, sa dozvie niečo nové, aspoň to bol moj prípad určite. :) Praktická časť kurzu ma veľmi bavila. Je dobré, že si možem sama vyskúšať konzistenciu, očuchať rozne kombinácie olejov, ktoré nemám doma. Zároveň vidím, aké všetky pomocky doma potrebujem na výrobu. Možem si ich rovno kúpiť aj na mieste. V neposlednom rade oceňujem prístup lektorky. Ktorá je veľmi ochotná, trpezlivá, asertívna a zvláda multitasking :) Prednáška bola pripravená poctivo a bola využitá každá sekunda na vysvetlenie všetkého, čo by účastníci mohli využiť vo svojej výrobnej praxi. Oceňujem tiež prístup lektorky k životnému prostrediu. Je vidieť, že kosmetikahrou.cz, to nie je  len organizácia na zárobky, ale dámy naozaj žijú tým, čo predávajú do sveta.
Veronika