Váš košík je
prázdný

Archivy

Na tuhle chvíli jsme čekaly dlouho. A rozhodly jsme se, že ji uděláme ještě radostnější… Jak?

Naše kniha jde do prodeje. Dlouho jsme na ní pracovaly a těšily se, že jejím prostřednictvím budeme moct poslat ještě dál všechno to, čemu se s láskou věnujeme u nás na Centru, o čem píšeme na blogu, co se snažíme přibližovat ostatním na různých akcích…

Kniha Kosmetika hrou si klade za cíl předat spoustu informací, zkušeností, receptů, postupů. Ukázat, že výroba domácí kosmetiky je snadná a že naše pokožka to ocení. Že to nezabere ani hromadu času, ani to neprovětrá naši peněženku.

Obsah jsme se snažily připravit tak prakticky, jak to jen šlo. Šlo nám o přehlednost a užitek. A samozřejmě taky o krásu :). Kromě parádních fotek produktů nalezenete u některých receptů taky rozfocený postup. Fotopostupy vám celý proces výroby ještě lépe přiblíží a možná nejvýstižněji zachytí jeho jednoduchost.

Široká nabídka receptů umožní každému vybrat si svoje favority i objevit všechny ty možnosti, které nám vlastní výroba přináší.

Knihu si od teď můžete koupit u nás na eshopu.

 

Abychom ten příchod knihy na svět udělaly ještě radostnější, rozhodly jsme se, že připravíme taky speciální nabídku – výhodný balíček, ve kterém ke knize přibalíme ještě další naše oblíbence. Koupit si tak můžete knihu společně se starterem a sadou drahocenných olejů.

Chci knížku samotnou

Chci celý balíček

 

 

  Sada drahocenných olejů

 

Startovací balíček alias Starter obsahuje suroviny k výrobě několika produktů kosmetiky a drogerie. Je zabalený v papírové krabici a suroviny doplňuje sada receptů. Na Starter můžete kouknout tady.

Sada drahocenných olejů patří mezi topky poslední doby. Není divu, obsahuje samé lahůdky pro naši pleť. Vzaly jsme totiž malinový, pupalkový, šípkový, opunciový a taky olej z granátových semínek a zabalily je do krásné krabičky z přírodního papíru. Přidaly fešáckou skleněnou lahvičku na hotový produkt a doplnily pár recepty na luxusní péči o pleť. Sadu samotnou si můžete prohlédnout tady.

Věříme, že tenhle balíček potěší vás samotné, ale že bude taky krásným dárkem, který obdarovaného vtáhne do světa přírodní kosmetiku a už ho z něj nepustí :).

Momentálně máme knihu v předprodeji. Oficiální datum vydání je 1. listopadu a pár dní na to očekáváme její příchod i k nám na Centrum. A poté ji rozešleme do světa… Zamluvte si váš výtisk tady! 🙂

Chci knížku samotnou

Chci celý balíček