Váš košík je
prázdný

Archivy

Přátelé, je to skoro rok, co jsme intenzivně začaly pracovat na naší kosmetické kuchařce. Oslovilo mě nakladatelství Fragment a Albatros a já řekla ano!

  • Zajímá vás, co v knize bude?
  • Chcete ochutnávku?
  • A vědět, co se dělo během focení?
  • Sledujte tenhle blog!

 

Předpokládané datum vydání je stanoveno na 2. listopadu, my však plánujeme předprodej 🙂

Chcete vědět, jakmile začneme s předprodejem? Nechte nám níže mail a my vám pošleme info, jakmile to spustíme!

 

Naše kniha bude samozřejmě plná fotopostupů – aby to bylo co nejjednodušší 🙂 A tady jsem Vám 3 vyfotila… Těšíte se? My hodně 🙂

 

Poděkování, které se nevešlo…

Jedním z téměř posledních úkolů bylo napsat poděkování. Trvalo mi celkem dlouhou dobu – poděkování, přece není jen tak. To je o pokoře a vděku. Musíte se vrátit na začátek a kapku si zreflektovat celou tu cestu, abyste na někoho nezapomněli.

A ve chvíli, kdy jsem byla spokojená a odeslala své poděkování Jitce, tak mi napsala, že se omlouvá, ale že by to bylo potřeba zkrátit – zkrátka se tam to poděkování nevejde :)).

Ale já se nemůžu smířit s tím, že si nechám pro sebe:

„Měla jsem několik důležitých zlomových momentů, než jsem se dostala k tomu, aby vůbec vyšla tahle kniha.

Na začátku byl Vlasta, který založil Snílky a udělal mi první FB stránku.

První velkou zkouškou byla nepochybně zničená myčka mých rodičů a obarvená dřevěná deska a podlaha. Po této události jsem řekla, že už nebudu pokračovat a věším kosmetiku a mýdla na hřebík. Avšak velkorysost mých rodičů byla nesmírná. A já mohla pokračovat dál. Nikdy jsem od nich neslyšela větu: „Kdybys raději dělala něco pořádného.“ Naopak, byli vždy podporující a motivovali mě k tomu pokračovat. Takže to nej díky patří rozhodně jim.

Dalším velkým nakopnutím bylo naučmese, díky kterým jsem mohla začít dělat kurzy a tak se opět posunout a více se věnovat kosmetice. Vojta Pecka a Pavel Ovesný mi připravili první web a Adam Marčan eshop – kluci, fakt díky!

Bez mého skvělého týmu by však nebylo nic. Zmíním hlavně Katku Tšponovou, která již je dále na své cestě, ale patří do naší mentální rodiny Kosmetika hrou. Katka i Agáta Hrůšová dodaly své cenné recepty do této knihy. Dani Dvořáková se starala o celý krámek, zatím co já jsem smolila poslední stránky.

V neposlední řadě bych tuhle knihu nedala dohromady bez Tomáše Beka, který pečlivě procházel a ladil má slova, a fotografky a kamarádky Míši Doušové, která se pustila do struktury a její fotky jsou nedílnou součástí knihy.“

 

 

 

Pár fotek z příprav knihy:

Bohužel ne všechny krásné fotky se nakonec dostaly do knihy, ale ty důležité ano 🙂 Všechny fotila moje kamarádka a kolegyně Mia Doušová, která se celkově podílela na přípravách naší knihy. Můžete si všimnout, že i fotky na webu už nějaký ten pátek jsou její práce.

Tady je tedy ochutnávka obrázků, které můžete v knize čekat:

   

 

Chcete vědět, jakmile začneme s předprodejem? Nechte nám níže mail a my vám pošleme info, jakmile to spustíme!