Váš košík je
prázdný

Archivy

Pro začátečníky

Listopad přináší potřebu zahřát se a trochu rozveselit.

Namíchejte si krásný přírodní parfém, který pohladí a prohřeje jako jemná teplá barevná šála…

Kompozice vůní je velmi dámská, uklidňující a zároveň smyslná.

Obsahuje labdanum, absolue z pryskyřice keře cistu, vůni teplou, smyslnou, otevírající představivost.

Dobře známá vanilka dodá pocit pohody a bezpečí. Exotické květy frangipani a tuberózy přinesou radost, optimismus a potěšení pro smysly.

Nakonec špetka pepře pro energii, teplo a vytrvalost! Budou se nám v krátkých a chladných dnech hodit 🙂

 

Chcete se naučit, jak si namíchat vlastní osobní parfém? Přijďte na kurz Marušky. Naučíte se tam pracovat nejen s těmito úžasnými vůněmi.

 

Postup:

Do 10ml roll-on flakonku vlijeme 8 ml jojobového oleje. Potom přidáme vonné složky. Můžeme postupovat kapku po kapce od každé ingredience, nebo nakapat množství dle receptu a pak směs ladit nakonec.

 

Recept připravila Maruška Rumlenová, která se vůním věnuje intenzívně a vede u nás kurzy míchání parfémů

Marie Rumlenová  Lektorka kreativních a komunikačních kurzů a koučka. Intenzivně se zabývá poznáváním a tvořením s přírodními vůněmi. Vede workshopy s vůněmi pro skupiny i pro firmy. Nabízí individuální tvorbu podpůrných vůní pro jednotlivce, páry či rodiny. Studovala přírodní parfémy podle americké parfumerky Mandy Aftel a aromaterapii na Aromahead Institute. Vystudovala kulturologii na FFUK a autorské herectví na DAMU. Absolvovala řadu výcviků v osobním rozvoji, umělecké pedagogice a terapii. Patnáct let vede tvořivé a sebepoznávacích kurzy pro děti i dospělé. V současnosti především rozvíjí svůj projekt MOJE VŮNĚ @mojevune – sebe-poznávání a tvoření s přírodní vůní.

Prohlédnout workshop

Workshop: VŮNĚ ORIENTU

Pořádáme workshopy, kde Vás naučíme spoustu praktických návodů, jak si vyrobit vlastní domácí kosmetiku.