Váš košík je
prázdný

Archivy

Užijte si sychravá podzimní sobotní dopoledne při výrobě přírodní kosmetiky a vůni esenciálních olejů.

Setkávejte se pravidelně s lidmi se stejnými zájmy.

Naučte se základy  výroby domácí přírodní kosmetiky. Během všech 6 sobotních dopolední projdeme většinu témat více do hloubky.

Po absolvování sobotní školy si budete umět vyrobit všechny základní přípravky pro sebe i celou rodinu na míru :). Budete se orientovat v základních surovinách a jejich použití. A odneste si kopu vlastních výrobků a možná i nová přátelství.

 

Do 31. 8. máte možnost využít zvýhodněnou early bird cenu školičky a mít ji za 3600 korun, od září už bude v plné  ceně za 4000 korun.

 

Sobotní škola přírodní kosmetiky je ucelený soubor šesti setkání pro všechny, kteří se chtějí pustit do výroby domácí kosmetiky a hledají komplexní informace a postupy, jak na to.

Pravidelná setkání nám zároveň dají prostor se s jednotlivými tématy seznámit více do hloubky, prožít si je společně a pohrát si s jednotlivými výrobky.

Společně tak projdeme úplné základy a filosofii přírodní kosmetiky, budeme pokračovat oleji, esencemi a hydroláty a dostaneme se až k péči o vlasy nebo koupelové rituály. Setkávat se budeme průběžně od října 2019 do ledna 2020, vždy dopoledne od 9 ho 13 hodin. 

Program sobotní školy

5. 10. – úvodní setkání

Během úvodního setkání se seznámíme s filosofií přírodní kosmetiky, základy práce s přírodními ingrediencemi nebo pomůckami na výrobu. Naučíme se výrobky správně konzervovat a detailněji si představíme květinové vody (hydroláty). Na závěr si s pomocí hydrolátů umícháme dva výrobky – dvoufázovou čistící vodu a rescue sprej do kabelky, na všechny štípance a oděrky :).

26. 10. – rostlinné oleje a másla

Znalost olejů a másel patří k základům přírodní kosmetiky v péči o tělo a pleť. Představíme si jednotlivé oleje a másla, naučíme se je míchat a macerovat v nich byliny. Společně si vyrobíme šlehané máslo a pečující obličejový olejíček.

16. 11. – éterické oleje v péči o pleť

Nejen voní, ale i léčí a pečují o naši pleť. Na tomto setkání si povíme, jak s esenciálními oleji pracovat bezpečně tak, abychom jen zářili. Očucháme si je, rozdělíme je do skupin dle jejich role v péči o pleť a namícháme si je do obličejového séra a tělového masážního oleje.

7. 12. – jíly a micy

Znáte kouzlo jílových masek? Víte, že se můžete mýt pouze marockým jílem? O tom všem v další lekci, kde se kromě práce s jíly zaměříme i na blýskavé micy. Celou práci zakončíme výrobou masky na míru a barevných balzámků na rty.

4. 1. – koupel jako rituál

V této lekci se budeme spíše rozmazlovat a vyrábět si voňavé produkty. Čekají nás koupelové soli, sprchový gel a šumivky do koupele. Hodně barev, vůní a bylinek :).

25. 1. – vlasy

Vlasy trápí snad každého z nás. Jsou moc rovné, zplihlé, nedají se česat nebo nás svědí celá hlava. V posledním  setkání se zaměříme na velmi široké a obsáhlé téma péče o vlasy. Projdeme si různé možnosti – včetně cestě k no poo – přírodní péče o vlasy, které vám pomohou si najít vlastní cestu. Odnesete si šampon s marockým jílem a aloe masku na výživu vlasů.

 

Prosím, rezervujte si v kalendáři všech 6 dpolední. Pokud nebudete moci na jedno setkání, tak si ho můžete nahradit v dalším běhu. Mrkněte na prodejní podmínky kurzů….

Do 31. 8. máte možnost využít zvýhodněnou early bird cenu školičky a mít ji za 3600 korun, od září už bude v plné  ceně za 4000 korun.

Přihlásit se můžete pouze na celý běh série  a cena je taktéž za celou sérii.

Potkáme v našem Centru Kosmetiky hrou na Letenském náměstí 1, Praha 7 – 1. patro 🙂

 

Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy.

Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.