Váš košík je
prázdný

Archivy

Nestíháte dorazit na naše večerní kurzy, které jsou během týdne?

Jste z daleka a chcete všechny vědomosti získat najednou?

Připravily jsme intenzivní víkendovou školu – ale nebojte, budeme si hlavně hrát a patlat! 🙂

 

Pro koho je kurz určen?

Pro začátečníky i mírně pokročilé, pro ty, kteří chtějí vyházet všechny komerční přípravky a pustit se do výroby pro sebe a rodinu naplno. Pro všechny s otevřenou hlavou i duší. Pro milovníky a milovnice zkoumání, vzdělávání se a výroby 🙂 .

Po absolvování víkendové školy se budete orientovat ve všech základních surovinách a esenciálních olejích. Budete vědět, jak si vyrobit vše, co potřebujete – od kosmetiky na pleť až po domácí drogerii. Po tomhle víkendu z vás bude informacemi a vůněmi nabitá výrobkyně přírodní kosmetiky pro vás i celou vaší rodinu!

 

Víkendová škola kosmetiky je ideální pro všechny, které mají naše centrum Kosmetiky hrou tak trochu z ruky :). Stejně tak pro ty, kteří by se rádi dozvěděli vše najednou a pak dále pokračovali ve výrobě.

Čeká nás tedy studijně intenzivní víkend plný teorie i praxe. Aby to naše hlavy a nosy ustály, tak nás během celého víkendu podpoří zdravé svačinky, přestávky a velká pauza na oběd a procházku.

Pomocníkem pro vás budou skripta, do kterých si můžete zapisovat vše potřebné a přidávat vyzkoušené i nové receptury.

 

Co nás během víkendové školy čeká?

 • filozofie
 • bezpečnost, pomůcky, suroviny, konzervace
 • rostlinné oleje a másla
 • esenciální oleje
 • aktivní látky
 • hydroláty
 • domácí drogerie

Co si vyrobíme a jaké postupy projdeme?

 • šlehaná másla
 • obličejové oleje
 • obličejové masky
 • balzámky na rty
 • dvoufázové výrobky – tedy produkty obsahující olej a vodu, vyrobené emulgací
 • šampony a sprchové gely
 • drogerie do domácnosti

 

Počítaly jsme a počítaly a vychází nám to, že si z víkendu kromě hlavy plné moudrostí a nápadů odnesete také asi 10 produktů – možná i více :).

 

Výroba diy sprchového gelu s bylinkami Tělový olej s heřmánkem a ylang ylang pro lepší spaníŠlehané máslo pro období nachlazení - jednoduchý recept

Kurz se bude konat v Centru Kosmetika hrou na Letenském náměstí 1 v Praze.

Předběžný časový plán:

sobota 9:30 – 18:00
neděle 10:00 – 16:00

Během obou dní bude dostatek času na oběd v okolí. S výběrem bistra Vám rády poradíme :). Pokud byste potřebovaly pomoci s ubytováním – nebojte se napsat.

Těšíme se 🙂

 

Judita, Agi a Danielka

 

 

 

Mrkněte na prodejní podmínky kurzů….

Přihlásit se můžete pouze na celý víkend :). Pokud řešíte ubytování – nebojte se nám napsat!

 

Na tento kurz můžete taky zakoupit poukaz. Pokud máte zájem o poukaz už na konkrétní termín, prosíme, uveďte ho do poznámky objednávkového formuláře. Případně nás kontaktujte na kurzy@kosmetikahrou.cz. Na tomto emaile nás zastihnete taky v případě, že máte jakékoliv další dotazy.

Dostali jste poukaz na tento kurz a chcete si rezervovat termín? Napište nám na kurzy@kosmetikahrou.cz.

 

Reference účastníků workshopu

Přemýšlím a nevím úplně, co bych udělala lépe. Mě to totiž sedlo úplně perfektně. Velmi pozitivně beru to, že jste se ozvaly a zajímaly se, když jsem první den nestíhala přijít včas. Pohoštění úplně super. Sestava receptů a výrobků také super i veškeré informace a upřímná pozornost při zodpovídání dotazů.  I pohodové prostředí, to, že se nikam netlačí na čas (což je nešvar mnoha kurzů). Mirka
Víkendová školička přírodní kosmetiky

Chtěla bych dodatečně poděkovat za skvělý víkendový kurz kosmetiky. Sešla se úžasná parta žen a dívek s velkým nadšením pro výrobu domácí kosmetiky. Vše bylo perfektně připravené. Všem tento kurz doporučuji jako obrovský relax a možnost načerpání nových poznatků.

Agáto, Judito a Danielo ještě jednou děkuji.:-P

Marta
Víkendová školička přírodní kosmetiky